Kayseri Profesyonel Makyaj

Kayseri Profesyonel Makyaj

 

Aslında gayet anlaşılabilir bir kavram olan profesyonel makyaj, makyaj uzmanları tarafından ve birtakım kurallar çerçevesinde yapılan makyajdır.

 

Profesyonel Makyajda Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?


Önce mutlaka cilt tipi belirlenmeli, kullanılacak ürünler buna göre seçilmelidir. Cildin kuru, yağlı ya da karma bir yapıya sahip olması kadar, damarların yüzeye yakınlığı ya da cildin alerjik olup olmadığı da değerlendirilmelidir.

 

Yüz şekli dikkate alınmalıdır. Yüzün anatomisi, makyaja başlamadan önce tespit edilmeli, hangi hatların ön plana çıkarılacağına karar verilmelidir.

 

Kişiye yüz ifadesini kazandıran mimikleri asla göz ardı edilmemelidir.
Profesyonel makyajın, kat kat kapatıcılar ve boyalarla kusurların üstünü örtmek değil, en küçük dokunuşlarla yüzün en güzel yerlerine vurgu yapmak olduğu unutulmamalıdır.


Makyajı yapacak kişinin en azından temel renk ve ışık bilgisine sahip olması gerekir. Hangi renklerin bir arada kullanılabileceği ve bunun ne tür bir ışık gölge yansıması yaratacağı bilinmelidir.

 

 

kayseri profesyonel makyaj,kayseri profesyonel makyaj uzmanı,kayseri profesyonel gelin makyajı,kayseri porselen makyaj fiyatları,kayseri porselen makyaj çeşitleri,kayseri porselen makyaj uzmanı,kayseri en iyi porselen makyaj uzmanı,kayseri porselen makyaj modelleri,

 

 

Öne Çıkarılanlar

Kayseri Saç Boyama

Saçları boyamak görüntüyü değiştirmenin en etkili yollarından biridir. Günümüzde sa&cced

Kayseri Nişan Başı

kayseri nişan başı yapımı,kayseri nişan başı modelleri,kayseri

Kayseri Profesyonel Makyaj

Aslında gayet anlaşılabilir bir kavram olan profesyonel makyaj, makyaj uzmanları tarafından ve birtakım kurallar çerç

Kayseri Bant Kaynak

kayseri bant kaynak saç uygulaması,kayseri bant kaynak s

Yorumlar